Przedszkole nr 9 "Mały Czytelnik"
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 17

50-550 Wrocław, ul. Wieczysta 105, telefon: 71 798 69 23 wew. 102

UWAGA!!! INFORMACJE DOTYCZĄCE ODPŁATNOŚCI W ZAKŁADCE "do pobrania" (Prosimy pamiętać o numerze grupy i numerze dziecka)

WSZYSTKIM DZIECIOM I RODZICOM ŻYCZYMY SŁONECZNYCH, RADOSNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI :)

BARDZO DZIĘKUJEMY Wszystkim, którzy pomogli w organizacji RODZINNEGO FESTYNU oraz za wsparcie "FUNDACJI NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ":)

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM PAŃSTWU ZA UDZIAŁ W ZBIÓRCE DLA PODOPIECZNYCH Z DOMU DZIECKA "WIOSNA" w Krzydlinie Małej:)

Do pobrania

Wszystkie zamieszczone poniżej informacje, dostępne są w formecie ".pdf" oraz ".doc".
Jeśli nie posiadasz odpowiedniego oprogramowania, możesz je pobrać odpowiednio:

Powyższe oprogramowanie, to tylko propozycja i nie oznacza, że dokumenty otwierają się tylko w nich. W sieci internet można znaleźć wiele innych i wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie.