Przedszkole nr 9 "Mały Czytelnik"
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 17

50-550 Wrocław, ul. Wieczysta 105, telefon: 71 798 69 23 wew. 102

UWAGA!!! TRWA AKCJA "PODARUJ PREZENT DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ" PRZEZNACZONA DLA PACJENTÓW "PRZYLĄDKA NADZIEI" - MOŻNA PODAROWAĆ np.: GRĘ PLANSZOWĄ, KLOCKI LEGO ALBO KSIĄŻKĘ - MUSZĄ BYĆ TO RZECZY NOWE...

TRWA AKCJA "GÓRA GROSZA"

W GRUDNIU ZAPRASZAMY NA ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA W GRUPACH

ROK SZKOLNY W NASZYM PRZEDSZKOLU POD HASŁEM "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"

WYSOKOŚĆ OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE WYSYŁANA JEST NA ADRES MAILOWY (podany przez rodziców w karcie informacyjnej) NA POCZĄTKU KAŻDEGO MIESIĄCA ROZLICZENIOWEGO. Dodatkowo PASKI Z OPŁATAMI SĄ DO ODEBRANIA W GRUPIE. TERMIN PŁATNOŚCI DO 15 -ego KAŻDEGO MIESIĄCA. Proszę wpłacać wyliczone kwoty takie jak są podane bez nadpłat, zaokrągleń itp. W TYTULE PRZELEWU proszę podać nazwisko i imię dziecka oraz nr grupy.

Pomagamy dzieciom z chorobą nowotworową

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" od 26 lat robi wszystko, by w codziennych trudach związanych z chorobą dzieci miały jak najlepsze warunki do tego, by wracać do zdrowia. Cieszymy się, że nasze przedszkole również może wspomóc działania Fundacji, Wspólnie udało nam się zebrać 134 kg nakrętek. Dochód z nich przeznaczany jest m.in. na zakup leków nierefundowanych przez NFZ, na co rocznie Fundacja przeznacza milion złotych, kolejne 1.5 miliona dotyczy fotoforez, specjalistycznych zabiegów stosowanych u dzieci z powikłaniami po przeszczepie szpiku. Ważnym aspektem finansowym dla Fundacji jest 1%. To dzięki niemu oprócz pomocy w zakresie zakupu leków, fundowania turnusów rehabilitacyjnych, możliwe jest również doszkalanie lekarzy z Kliniki "Przylądek Nadziei". Rocznie jest to kwota 100 tysięcy złotych, kolejne pół miliona zapewnione jest na projekty naukowe, również te o charakterze międzynarodowym. Jednak nie tylko bierzemy udział w akcjach organizowanych przez Fundację. W ubiegłym roku przygotowaliśmy "Kiermasz Bożonarodzeniowy" a także festyn osiedlowy, w który zaangażowali się nasi uczniowie. Łącznie zebraliśmy 1100,74 zł. Piękną akcją okazała się zbiórka pluszaków na Dzień Misia. Każde dziecko chce mieć swojego pluszowego przyjaciela, dlatego przekazaliśmy 40 maskotek, które wierzymy, że przyniosły dużo radości małych bohaterom. Ogromnym przeżyciem było dla nas uczestnictwo we wrześniowej paradzie Korowód Nadziei. W tym dniu wszyscy jesteśmy z podopiecznymi Kliniki „Przylądek Nadziei”.